banner1-1-1920×500

Hakkımızda

Firmamızın Kuruluş Amacı ve Özellikleri

Ankara duşakabin olarak firmamız 1 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuş olup açık ve kapalı alanlarda hizmet vermektedir. Firmamız kurulduğu günden bu güne alanında en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş durumdadır. Ankara duşakabin olarak misyon ve vizyon amaçlarımızın dışına çıkmadan büyümeyi amaçlamış olmaktayız. Müşteri portföyümüzü sürekli geliştirerek ülke çapına yaymayı ve firmamızı tüm dünyaya tanıtarak dış ihracatımızı arttırmaktır.

Firmamızda yaklaşık olarak 10 kişi istihdam edilmekte olup ülke ekonomisine katkımız oldukça büyüktür. Çalışanlarımıza tüm sosyal haklar verilmekte olup iş sağlığı konusunda eğitimler verilmektedir. Firmamızda Üretilen Duşakabin Çeşitleri Duşakabin Ankara olarak ürün yelpazemiz oldukça geniş durumdadır. Ayrıca duşakabin için gerekli olan tüm aparat ve aksesuarların üretimlerini de firmamız yapmaktadır.

115eb9ac1426598abeab02774d1c052b

Banyolarınızın konumuna göre de firmamız gelen özel talepleri de karşılamakta olup müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Oval, kare, dikdörtgen, boydan ve yarı boydan başlamak üzere her modelde duşakabin modelinin üretimini gerçekleştirmekteyiz. duşakabin Ankara olarak üretimini yaptığımız tüm duşakabin modellerinin renk olarak da farklı seçenekler sunmaktayız. Ürünlerimizde her renk tonunda duşakabin çeşidi bulunmaktadır. Ülke genelindeki bayi ağımız ile firmamız ürünlerini ülke geneline yaymış durumdadır. Firmamızda Farklı Alışveriş Olanakları Duşakabin Ankara olarak satışlarımızı gelişen teknolojiyle bütünleştirerek internet ortamına da taşımış bulunmaktayız.

Ürettiğimiz tüm duşakabin çeşitlerini resmi internet sitemize yükleyerek özellikleri ile beraber müşterilerimize inceleme olanağı sağladık. Aynı zamanda e-satış hizmetimizi faaliyete geçirerek internetten alışveriş kolaylığını müşterilerimize sunmuş olmaktayız. İnternet sitemiz sürekli online olup günün istenilen zaman diliminde müşterilerimize alışveriş yapabilmelerini sağladık.