pivot-erayduş

Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

Her evin banyosu birbirinden farklı boyutlarda ya da tarzlarda tasarım ile yapılmaktadır ve buna göre de elbette duşkabin çeşitleri değişmektedir. Bu noktada Ankara duşakabin ile her türlü çeşide ulaşmak mümkündür. Bunlar arasında kare ya da oval ve hatta mika tarzı çeşitler müşterilerin hizmetindedir. Üstelik tüm bu çeşitler eğer istenir ise birbirinden şık kumlama cam modelleri ile her banyoya ayrı bir zevk katılabilmektedir. İsteğe bağlı olarak değişebilen desen çeşitleri ile birbirinden değişik şekiller duşakabinleri ayrı güzel bir görselliğe taşımaktadır.

Farklı Ürün Seçenekleri

Aynı zamanda Ankara duşakabin firmaları tüm müşterilerine her türlü desen katalog fırsatını önlerine sermektedir. Ayrıca yine isteğe göre birçok değişik kapı modelleri seçenekler arasında bulunmaktadır. Bunlar içerisinde banyonun büyüklüğüne göre sürgülü kapı çeşitleri enlemesine geniş olan banyolar adına oldukça uygundur. Ya da kare şeklindeki banyolar açısından ise pivot kapı duşakabin modelleri daha uygun kapı çeşitleri olarak ön plana çıkmaktadır. Ayrıca birbirinden şık ve değişik şekilli çeşitleri ile duş teknesi ürünleri ister her eve ister birçok değişik iş yerine ve tüm otellere kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. -)

pivot-erayduş

Zengin Bir Çeşit Seçeneği

Tüm bu ürün çeşitleri Ankara duşakabin ile büyük bir çeşit zenginliği ve kalite ile Ankaralılara sunulmaktadır. Üstelik bunların dışında yine oval, kare ya da dikdörtgen seçenek fırsatları ile birbirinden şık modeller eşliğinde küvetli duşakabin ürünleri de isteğe bağlı olarak kusursuz bir şekilde yapılabilmektedir. Her türlü ölçüye ve modele göre fiyatlandırılan modeller Duşakabin Ankara firmaları ile son derece büyük bir kalite ve zengin yelpaze içerisinde sunulmaktadır. Özellikle de güvenliği garanti eden temperli cam çeşitleri ile banyolara ayrı bir kaliteli getirilmekte ve oldukça uzun yıllar kullanılma imkânı tanınmaktadır.

Leave a Reply