ankara duşakabin

Duşakabin Kullanım Kılavuzu

Duşakabin, Otellerin ve evlerin vazgeçilmez ürünleri olan duşakabinler hem dekoratif bir görünüm hem de temiz bir banyo görünümü sunmaktadır. Her açıdan faydalı bir ürün olmaktadır.

Estetik bir görünüm sayesinde banyolar daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Peki ya duşakabin alırken nelere dikkat etmelisiniz? Öncelikle ilk yapmanız gereken banyonuzun ölçüsünü almanız olmalıdır. Banyonuzun küçük ya da büyük oluşuna göre duşakabin modelleri seçmelisiniz. Birbirinden farklı ve donanımlı modelleri ile her banyoya uygun ölçülerde üretilmektedir.

Tecrübeli ve tanınmış firmaların markalarını tercih etmeniz montaj sonrasında da destek almanızı sağlayacaktır. Merdiven altı diye tabir edilen firmaların yaptığı üretimlerden kesinlikle uzak durmalısınız. Isıya karşı dayanıklı camları tercih etmeniz sağlığınız açısından en doğru tercih olacaktır.

banner1_1_3
Ankara duşakabin

Birbirinden farklı modelleri ile Ankara duşakabin firmaları müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Ayrıca Ankara duşakabin firmaları montaj ve sonrasında da garanti kapsamı içinde destek vermektedir. Sizler için Ankara duşakabin istekleriniz doğrultusunda üretim yapmaktadır. Her müşterinin beklentisine cevap veren Ankara duşakabin temperli vam ve pivot kapı modellerinin üretimini de yapmaktadır.

Almış olduğunuz duşakabini uzun süreli kullanabilmeniz için bir takım kullanım talimatlarınada dikkat etmelisiniz. Duşakabin kullanım kılavuzu aşağıdaki gibidir;

  1. Haftada bir kez sabunlu ılık su ile temizleyerek, hijyenik olmasını sağlamalısınız.
  2. Kesinlikle kimyasal ürünler kullanmamalısınız. Kimyasal ürünler zarar verir, aşındırır.
  3. Kabin temizliğini yaparken sert cisimlerle temizlememeye dikkat etmelisiniz.
  4. Ürün banyonuza montaj edildikten sonra 24 saat beklemelisiniz, hemen kullanmamalısınız.

Leave a Reply